LeMonet

Reference od našich klientů

Jsme realitní kancelář v Brně poskytující komplexní realitní služby. Podívejte se zde na reference od našich klientů a zjistěte, co o nás říkají.

 • Zdeněk Nováček /

  Chci tímto paní Švábenské moc poděkovat za zprostředkování koupě bytu v letošním roce. Mimo jejího profesionálního přístupu oceňuji zejména její lidský přístup a vstřícnost. Vše proběhlo velmi hladce a je znát, že paní Švábenská rozumí své práci dobře a dělá jí ráda. Mimoto je paní Švábenská velmi půvabná mladá dáma a působí velmi příjemně, což je jakýmsi bonusem navíc. Ještě jednou děkuji a těším se na případnou další spolupráci! Zdeněk Nováček

 • Michal Přichystal / kupující

  Zkušenost s Lemonet reality a tudíž s paní Švábenskou byla výborná! Díky ní proběhla koupě našeho nového bytu bez jakýchkoli problémů. Mohu doporučit nejen pro její vynikající znalosti a přehled v oblasti prodeje nemovitostí, ale i pro výbornou komunikaci a lidský přístup. Děkujeme!

 • Zdeněk Jakubíček / prodávající

  Velice děkuji pí.Švábenské za výborně a rychle odvedenou práci při prodeji bytu. Doporučuji všem, aby se na ni neváhali obrátit a věřím, že budou s její prací spokojeni stejně jako já.

 • Ivo Klemeš / prodávající

  Paní Švábenská postupovala při zajišťování prodeje našeho bytu velmi rychle a kvalitně, k naší plné spokojenosti. Má vynikající přehled o nemovitostech, zná právní problematiku týkající se realit a umí jednat s lidmi. Vřele ji doporučuji všem, kteří potřebují profesionální realitní služby!

 • Dana Turečková / prodávající

  Absolutně profesionální přístup a výborné výsledky. Služeb této realitní kanceláře jsem využila několikrát a vždy jsem byla velmi spokojená. Navíc provádí i doplňkové služby a následné služby. Po zkušenostech s jinými realitními kancelářemi hodnotím tuto kancelář jako nejlepší.

Realizované zakázky

« »