LeMonet

Prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Podolí u Brna

Prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Podolí u Brna

ČÍST VÍCE
22 360 000 Kč
( vč. provize RK a právního servisu )

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi třípodlažní podsklepený rodinný dům s rozlehlým pozemkem v obci Podolí u Brna.
Dům byl postaven v r. 1978, od té doby průběžně procházel kompletní rekonstrukcí a to vč. nástavby patra, obvodové zdivo bylo zatepleneno 8 cm, nová střecha zateplena 20 cm. Před domem je dvougaráž na dálkové ovládání se "zelenou" střechou.
Zastřešený bazén s tepelným čerpadlem má automatickou solnou jednotku vč. regulace Ph a protiproud, el. ovládáné střešní okno, el. zakrytí bazénové plachty, před 5 lety nová folie, přívod vody u bazénu.
Na "zelené" střeše dílny jsou solární panely, které jsou napojeny buď na vytápění bazénu v létě, nebo dílny v zimě. Uvnitř se nachází veškerá technika k bazénu, za dílnou je kompletně podsklepený dřevník.
Dominantou první části udržované zahrady se vzrostlými stromy je kamenný gril, dřevěný zahradní altánek s posezením napojený na elektřinu (světlo i zásuvka) a v zadní části zahrady se vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy je místo pro plechový zahradní domek na nářadí a stroje.
Na terase je skrytá kopaná 9 m hluboká studna s ponorným čerpadlem, voda napojená do domu přes americkou filtraci a změkčovač vody. Platí se pouze stočné za počet osob (cca 5000 ročně/ 3 os.). Na terase je přívod vody, nabízí tedy možnost k zalévání, připojení solární sprchy.
Na střeše domu jsou solární panely na ohřev vody, plynový kotel se zásobníkem, krbová kamna s výměníkem, která jsou napojená na vytápění celého domu.
Zimní zahrada s klimatizací, elektricky ovládané střešní žaluzie, stropní ventilátor, umyvadlo, topení, francouzská posuvná okna vč. sítí proti hmyzu. V celém domě plastová okna se sítěmi a žaluziemi, střešní okna s roletami.
V každém patře domu je koupelna, v 1. PP prádelna, v 1.NP a 3. NP je kuchyň. V každé kuchyni přídavný kohoutek na filtrovanou vodu.
Rozvod na kamerový systém a alarm, bezpečnostní čip u vchodových dveří, v zimní zahradě zamykací kování, u vchodu do domu tvrzené sklo. V domě je zavedený optický internet.
Podrobný půdorys domu ke stažení na webu, jednotlivá patra mají rozměry cca 12x9 m, zimní zahrada 2,5x9 m, dílna, bazén, zahrada, předzahrádka s dvougaráží, další parkovácí místa před domem.
Dům má velkoryse řešené prostorné pokoje, úložné prostory a nádhernou zahradu s naprostým soukromím. Tato výjimečná nemovitost má možnost i komerčního využití, také vzledem k perfektní lokalitě vhodná pro rodinu. Doslova pěší chůzí do přírody na Zukalův rybník nebo do Mariánského údolí, dostupnost do Brna MHD, snadné napojení na dálnici, cesta do Brna autem 5 min a přes Líšeň 1 min. V obci Podolí je cyklostezka, sportovní vyžití pro děti i dospělé, ZŠ a MŠ.
Průkaz energetické náročnosti budovy je ve fázi zpracování, proto uvádíme nyní třídu – G.
Více informací, fotografií, virtuální prohlídka v RK. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s makléřem.

 • Adresa: Podolí
 • Typ nemovitosti: Rodinný dům
 • Typ domu: Patrový
 • Užitná plocha: 630 m2
 • Plocha pozemku: 1242 m2
 • Zastavěná plocha: 209 m2
 • Zařízeno: Ano
 • Garáž: Ano
 • Parkování: Ano
 • Sklep: Ano
 • Bazén: Ano
 • PENB: G

Dokumenty ke stažení

Kontaktní údaje

Lenka Švábenská

  Mohlo by Vás zajímat

  148-8752.JPG

  Prodej pozemku k bydlení Brno - Obřany

  Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi pozemek v Brně, v městské části Obřany. Dle vyjádření stavebního úřadu je pozemek určený pro bydlení, k výstavbě rodinného domu. Pozemek navazuje na stávající zástavbu, veškeré sítě jsou v bezprostřední blízkosti. Šíře pozemku 18 m v uliční části,…

  ČÍST VÍCE

  6 950 000 Kč

  ( vč. provize RK a právních služeb )

  142-8717.jpg

  Prodej samostatně stojícího rodinného domu v obci Podolí u Brna

  Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi třípodlažní podsklepený rodinný dům s rozlehlým pozemkem v obci Podolí u Brna. Dům byl postaven v r. 1978, od té doby průběžně procházel kompletní rekonstrukcí a to vč. nástavby patra, obvodové zdivo bylo zatepleneno 8 cm, nová střecha…

  ČÍST VÍCE

  22 360 000 Kč

  ( vč. provize RK a právního servisu )

  141-8621.jpg

  Pronájem kanceláře Brno, ul. Rybkova

  V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kanceláře o výměře 32 m2, které se nachází v širším centru Brna na ulici Rybkova. K dispozici je společná zasedací místnost a vybavená kuchyňka, tyto místnosti jsou sdílené pouze s jednou další kanceláří v domě. Příjemné klidné prostředí s…

  ČÍST VÍCE

  9 000 Kč

  ( + 3.000 Kč služby, vč. úklidu )