LeMonet

Prodej novostavby bytu 5+kk, stylově zařízený loft se střešní zahradou a parkovacím místem

Prodej novostavby bytu 5+kk, stylově zařízený loft se střešní zahradou a parkovacím místem

PRODÁNO
21 900 000 Kč
( včetně provize a právních služeb, možnost odpočtu DPH z ceny nemovitosti )

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi výjimečnou novostavbu loftového bytu 5+kk naproti nově budované čtvrti Nová Zbrojovka. Projekt DADA Distrikt je loftové bydlení v nově rozvíjené části Brna na nábřeží řeky Svitavy.

Budova získala Českou cenu za architekturu v roce 2021. Na střeše objektu je zelená zahrada využívaná obyvateli domu ke grilování, relaxaci nebo zahradničení. Projekt je specifický svou udržitelností, která se projevuje zejména na zelené střeše, která zpomaluje průtok dešťové vody a využívá ji dále pro objekt a Bio čističkou šedé vody, kterou je možné využít na splachování.

Dům má bezbariérový přístup s výtahem pro 8 osob. Brána s elektrickým pohonem do vnitrobloku s vlastním parkováním - otevírání pomocí mob. telefonu. Vstup do objektu pomocí el. čipů, domovní interkom. Bezpečnostní kamerový systém (7 kamer v celém objektu) s online přístupem. Bezpečnostní dveře do bytu tř. 3.

Ze zádveří bytu je vstup do pokoje, který může sloužit např. jako pracovna, a do velkoryse pojatého obytného prostoru s kuchyní a jídelnou. Kuchyňská linka na míru s pracovním ostrůvkem a s vestavěnými spotřebiči (americká lednice, vinotéka, myčka, trouba, indukční varná deska, digestoř, el. otevírání odpadkového koše). Dále jsou v bytě další 2 pokoje a ložnice s koupelnou a šatnou, přičemž všechny pokoje mají samostatné vstupy. V bytě jsou dvě toalety, z čehož jedna samostatná s umyvadlem, obě se sedátkem softclose a záchodovou sprchou. Koupelny jsou vybavené sprchovým koutem s podomítkovou baterií, veškeré zařizovací předměty HansGrohe. Světlá výška stropu 4 metry umožnila vybudování mezipatra o dalších 30 m2 nad rámec podlahové plochy bytu 131 m2 - v jednom z pokojů našlo využití jako postel, jinak jsou zde rozsáhlé úložné prostrory nebo odpočinková zóna.

Vysoký standard vybavení zahrnuje velkoformátová okna s izolačním 3-sklem se 7mi komorovým rámem, na východní straně domu elektrické (dálkově ovládané) rolety, cementové stěrky v celém bytě vč. koupelen, pohledový beton na stropech, příprava na klimatizaci, designové osvětlení v celém bytě, akustické mezibytové stěny Habito, zabudované padací (magnetické) prahy ve dveřích. Vytápění zajišťuje vlastní kotel se zásobníkem, elektricky vyhřívaná podlaha se smart ovládáním - dvoutarifní sazba, nízký tarif s nižší cenou po 20 hodině.

Lokalita se vyznačuje jak residenčním, tak kulturním rozvojem, v současnosti na druhém břehu vzniká Nová Zbrojovka (sportoviště, restaurace) propojena lávkou přes řeku. Kolem nábřeží řeky vede cyklostezka. Rychlá dostupnost do středu města MHD.

Jedná se o nemovitost, která má přesah a genius loci, jako přidanou hodnotu podtrhuje industriální estetiku a komunitu. Byt nabízí světlý a vzdušný prostor a zajímavou, ale především praktickou dispozici.

Prodej od developera, je možné uplatnit odečet DPH 21% z ceny nemovitosti při nákupu pro firmu.
Loft skýtá dechberoucí pocit prostoru, hledáte - li něco speciálního, doporučuji osobní prohlídku.

 • Adresa: Sekaninova, Brno
 • Typ nemovitosti: Byt 5+kk
 • Typ budovy: Cihlová
 • Užitná plocha: 131 m2
 • Zařízeno: Ano
 • Patro: 3
 • Výtah: Ano
 • Parkování: Ano
 • PENB: B

Dokumenty ke stažení

Kontaktní údaje

Lenka Švábenská

  Mohlo by Vás zajímat