LeMonet

Prodej exkluzivního bytu 3+kk, loft se střešní zahradou a parkovacím místem

Prodej exkluzivního bytu 3+kk, loft se střešní zahradou a parkovacím místem

REZERVOVÁNO
9 400 000 Kč
( vč. provize RK )

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi výjimečný loftový byt 3+kk naproti nově budované čtvrti Nová Zbrojovka. Projekt DADA Distrikt je loftové bydlení v nově rozvíjené části Brna na nábřeží řeky Svitavy.

Budova získala Českou cenu za architekturu v roce 2021. Na střeše objektu je zelená zahrada využívaná obyvateli domu ke grilování, relaxaci nebo zahradničení. Projekt je specifický svou udržitelností, která se projevuje zejména na zelené střeše, která zpomaluje průtok dešťové vody a využívá ji dále pro objekt a Bio čističkou šedé vody, kterou je možné využít na splachování.Dům má bezbariérový přístup s výtahem pro 8 osob. Brána s elektrickým pohonem do vnitrobloku s vlastním parkováním - otevírání pomocí mob. telefonu. Vstup do objektu pomocí el. čipů, domovní interkom. Bezpečnostní kamerový systém (7 kamer v celém objektu) s online přístupem.

Vysoký standard vybavení bytu zahrnuje velkoformátová okna s izolačním 3-sklem se 7mi komorovým rámem, v celém bytě jsou instalovány rolety. Na podlaze jsou cementové stěrky, pohledový beton na stropech, příprava na klimatizaci, akustické mezibytové stěny Habito. Vytápění zajišťuje vlastní kotel se zásobníkem, elektricky vyhřívaná podlaha se smart ovládáním - dvoutarifní sazba, nízký tarif s nižší cenou po 20 hodině.

Dispozice bytu: ze zádveří bytu jsou samostatné vstupy do pokojů a do obytného pokoje s kuchyňským koutem. Koupelna je zařízena vanou, s místem na pračku, je společná s toaletou. Velkou výhodou je, že v bytě je samostatná šatna. Světlá výška stropu 4 metry umožnila vybudování mezipatra a nabízí dalších cca 10 m2 nad rámec podlahové plochy bytu 72 m2 využitelné jako úložné prostrory nebo odpočinková zóna.

Lokalita se vyznačuje jak residenčním, tak kulturním rozvojem, v současnosti na druhém břehu vzniká Nová Zbrojovka (kanceláře, bydlení, sportoviště, restaurace) propojena lávkou přes řeku. Kolem nábřeží řeky vede cyklostezka. Rychlá dostupnost do středu města MHD.

Jedná se o nemovitost, která má přesah a genius loci, jako přidanou hodnotu podtrhuje industriální estetiku, udržitelnost a komunitu. Díky velkoformátovým oknům a vysokému stropu působí světle a vzdušně a navíc má praktickou dispozici. Loft skýtá dechberoucí pocit prostoru, hledáte - li něco speciálního, je tato nemovitost pro Vás.

 • Adresa: Sekaninova, Brno
 • Typ nemovitosti: Byt 3+kk
 • Typ budovy: Cihlová
 • Užitná plocha: 72 m2
 • Zařízeno: Částečně
 • Patro: 2
 • Výtah: Ano
 • Parkování: Ano
 • Sklep: Ano
 • PENB: B

Kontaktní údaje

Lenka Švábenská

  Mohlo by Vás zajímat